Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

UTIL-ADSIC FÂNTÂNELE SRL

CUI
32743593
Reg. Comerț
J2014000201138
Înregistrată
05.02.2014
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, STR. CALIACRA, NR.11B, cod poștal 907071
3.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 05.02.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
859.538 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
2.374 RON
▲ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
52.466 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0172 k344 k516 k688 k860 k2021 · Cifră de afaceri: 697.367 RON2022 · Cifră de afaceri: 767.805 RON2023 · Cifră de afaceri: 641.499 RON2024 · Cifră de afaceri: 770.972 RON2025 · Cifră de afaceri: 859.538 RON2021 · Profit: 863 RON2022 · Profit: 1.800 RON2023 · Profit: 889 RON2024 · Profit: 2.234 RON2025 · Profit: 2.374 RON2021 · Datorii: 31.626 RON2022 · Datorii: 73.250 RON2023 · Datorii: 67.227 RON2024 · Datorii: 80.653 RON2025 · Datorii: 81.191 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UTIL-ADSIC FÂNTÂNELE SRL a avut o cifră de afaceri de 859.538 RON în 2025, cu un profit net de 2.374 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 859.538 770.972 641.499 767.805 697.367
Profit net 2.374 2.234 889 1.800 863
Capitaluri proprii 52.466 50.091 47.857 46.967 45.167
Active totale 133.657 130.744 115.084 120.217 76.793
Datorii totale 81.191 80.653 67.227 73.250 31.626
Număr mediu salariați 10 10 0 11 14

Analiză de risc — insolvență

3.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.