Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

WEB CONTA PLUS SRL

CUI
32710278
Reg. Comerț
J40/883/2014
Înregistrată
28.01.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. RÂMNICU VÂLCEA, NR.21-23, CAMERA 1, BL.22B, SC.2, ET.2, AP.55
20.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
200.118 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
116.389 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
250.222 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k89 k133 k178 k222 k2021 · Cifră de afaceri: 180.683 RON2022 · Cifră de afaceri: 175.279 RON2023 · Cifră de afaceri: 162.504 RON2024 · Cifră de afaceri: 222.029 RON2025 · Cifră de afaceri: 200.118 RON2021 · Profit: 142.024 RON2022 · Profit: 96.897 RON2023 · Profit: 103.604 RON2024 · Profit: 145.627 RON2025 · Profit: 116.389 RON2021 · Datorii: 989 RON2022 · Datorii: 42.927 RON2023 · Datorii: 23.231 RON2024 · Datorii: 19.251 RON2025 · Datorii: 25.082 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WEB CONTA PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 200.118 RON în 2025, cu un profit net de 116.389 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 200.118 222.029 162.504 175.279 180.683
Profit net 116.389 145.627 103.604 96.897 142.024
Capitaluri proprii 250.222 200.438 140.681 207.875 259.257
Active totale 271.416 218.894 163.455 250.442 259.959
Datorii totale 25.082 19.251 23.231 42.927 989
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

20.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.