Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

DARIA UNIQUE SRL

CUI
32709052
Reg. Comerț
J2014000143133
Înregistrată
27.01.2014
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT PECINEAGA COM. PECINEAGA, ALEEA CRINULUI, NR.3
6.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 27.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
967.841 RON
▲ 46% vs 2024
Profit net
33.111 RON
▲ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
72.136 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0194 k387 k581 k774 k968 k2021 · Cifră de afaceri: 388.765 RON2022 · Cifră de afaceri: 485.926 RON2023 · Cifră de afaceri: 780.317 RON2024 · Cifră de afaceri: 663.394 RON2025 · Cifră de afaceri: 967.841 RON2021 · Profit: 61.433 RON2022 · Profit: 11.492 RON2023 · Profit: 14.579 RON2024 · Profit: 23.331 RON2025 · Profit: 33.111 RON2021 · Datorii: 73.376 RON2022 · Datorii: 99.267 RON2023 · Datorii: 128.530 RON2024 · Datorii: 94.852 RON2025 · Datorii: 81.615 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DARIA UNIQUE SRL a avut o cifră de afaceri de 967.841 RON în 2025, cu un profit net de 33.111 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 967.841 663.394 780.317 485.926 388.765
Profit net 33.111 23.331 14.579 11.492 61.433
Capitaluri proprii 72.136 61.196 37.865 23.286 11.793
Active totale 153.751 156.048 166.395 122.553 85.169
Datorii totale 81.615 94.852 128.530 99.267 73.376
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.