Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ELITE FOTO EVENTS SRL

CUI
32704527
Reg. Comerț
J40/803/2014
Înregistrată
27.01.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.299, BL.4, SC.1, ET.2, AP.10, cod poștal 21618
112.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 27.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
159.017 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
52.364 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
252.090 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k180 k225 k2021 · Cifră de afaceri: 62.335 RON2022 · Cifră de afaceri: 120.540 RON2023 · Cifră de afaceri: 144.736 RON2024 · Cifră de afaceri: 225.081 RON2025 · Cifră de afaceri: 159.017 RON2021 · Profit: 16.459 RON2022 · Profit: 84.364 RON2023 · Profit: 70.147 RON2024 · Profit: 108.975 RON2025 · Profit: 52.364 RON2021 · Datorii: 1.265 RON2022 · Datorii: 2.036 RON2023 · Datorii: 7.693 RON2024 · Datorii: 3.804 RON2025 · Datorii: 2.542 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELITE FOTO EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 159.017 RON în 2025, cu un profit net de 52.364 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 159.017 225.081 144.736 120.540 62.335
Profit net 52.364 108.975 70.147 84.364 16.459
Capitaluri proprii 252.090 223.726 114.751 84.604 80.119
Active totale 254.632 227.530 122.444 86.640 81.384
Datorii totale 2.542 3.804 7.693 2.036 1.265
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

112.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.