Activă Plătitor TVA BUZĂU

PROSPER FRUCT LINE SRL

CUI
32681938
Reg. Comerț
J10/43/2014
Înregistrată
21.01.2014
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT CISLĂU COM. CISLĂU, STR. IZVOR, NR.6, cod poștal 127185
1.49
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4631
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 21.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
692.101 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
11.572 RON
Capitaluri proprii
-3.587 RON
▲ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0138 k277 k415 k554 k692 k2021 · Cifră de afaceri: 624.738 RON2022 · Cifră de afaceri: 650.869 RON2023 · Cifră de afaceri: 489.249 RON2024 · Cifră de afaceri: 623.493 RON2025 · Cifră de afaceri: 692.101 RON2021 · Profit: 72.711 RON2022 · Profit: 68.857 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 11.572 RON2021 · Datorii: 111.480 RON2022 · Datorii: 45.661 RON2023 · Datorii: 114.064 RON2024 · Datorii: 58.489 RON2025 · Datorii: 62.837 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROSPER FRUCT LINE SRL a avut o cifră de afaceri de 692.101 RON în 2025, cu un profit net de 11.572 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 692.101 623.493 489.249 650.869 624.738
Profit net 11.572 0 0 68.857 72.711
Capitaluri proprii -3.587 -15.158 138.190 163.240 94.383
Active totale 59.250 43.331 252.254 208.901 205.863
Datorii totale 62.837 58.489 114.064 45.661 111.480
Număr mediu salariați 2 2 1 3 5

Analiză de risc — insolvență

1.49
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4631).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.