Activă Plătitor TVA HARGHITA

THERMOGAZ CONSULT SRL

CUI
32679709
Reg. Comerț
J2014000014196
Înregistrată
21.01.2014
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, BLD. FRĂŢIEI, NR.9, SC.B, AP.2
2.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 21.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
196.162 RON
▼ 54% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
89.861 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0294 k589 k883 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 412.507 RON2022 · Cifră de afaceri: 375.703 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.472.239 RON2024 · Cifră de afaceri: 423.953 RON2025 · Cifră de afaceri: 196.162 RON2021 · Profit: 5.730 RON2022 · Profit: 65.825 RON2023 · Profit: 246.674 RON2024 · Profit: 106.893 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 98.875 RON2022 · Datorii: 100.987 RON2023 · Datorii: 512.979 RON2024 · Datorii: 210.666 RON2025 · Datorii: 162.857 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

THERMOGAZ CONSULT SRL a avut o cifră de afaceri de 196.162 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 196.162 423.953 1.472.239 375.703 412.507
Profit net 0 106.893 246.674 65.825 5.730
Capitaluri proprii 89.861 107.994 204.128 33.541 19.855
Active totale 252.718 318.660 717.107 134.528 118.730
Datorii totale 162.857 210.666 512.979 100.987 98.875
Număr mediu salariați 4 3 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

2.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.