Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

ROMADOOR BUILDING SYSTEMS SRL

CUI
32675111
Reg. Comerț
J20/767/2017
Înregistrată
20.01.2014
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, PŢA. IANCU DE HUNEDOARA, NR.1C
7.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 20.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.314.533 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
917.366 RON
▼ 37% vs 2024
Capitaluri proprii
2.252.336 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
33
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,3 mil3,5 mil4,6 mil5,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.072.911 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.092.673 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.252.257 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.808.199 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.314.533 RON2021 · Profit: 315.825 RON2022 · Profit: 110.704 RON2023 · Profit: 1.269.068 RON2024 · Profit: 1.463.999 RON2025 · Profit: 917.366 RON2021 · Datorii: 2.094.748 RON2022 · Datorii: 1.870.367 RON2023 · Datorii: 1.314.499 RON2024 · Datorii: 1.014.708 RON2025 · Datorii: 1.557.833 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMADOOR BUILDING SYSTEMS SRL a avut o cifră de afaceri de 5.314.533 RON în 2025, cu un profit net de 917.366 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.314.533 5.808.199 5.252.257 4.092.673 4.072.911
Profit net 917.366 1.463.999 1.269.068 110.704 315.825
Capitaluri proprii 2.252.336 2.217.812 1.612.511 343.443 407.739
Active totale 3.810.169 3.232.520 2.927.010 2.213.810 2.502.487
Datorii totale 1.557.833 1.014.708 1.314.499 1.870.367 2.094.748
Număr mediu salariați 33 33 33 33 34

Analiză de risc — insolvență

7.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.