Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AUREL ŞI NICOLETA COMPANY SRL

CUI
32663958
Reg. Comerț
J40/365/2014
Înregistrată
16.01.2014
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. BRĂDIŞULUI, NR.1, BL.N16, SC.2, ET.2, AP.25, cod poștal 62239
-452.54
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 16.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
18 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-15.968 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k20 k31 k41 k51 k2021 · Cifră de afaceri: 2.342 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.948 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.059 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.748 RON2025 · Cifră de afaceri: 18 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 40.056 RON2023 · Profit: 436 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 51.195 RON2022 · Datorii: 13.969 RON2023 · Datorii: 15.470 RON2024 · Datorii: 13.453 RON2025 · Datorii: 16.200 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUREL ŞI NICOLETA COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 18 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 18 5.748 39.059 47.948 2.342
Profit net 0 0 436 40.056 0
Capitaluri proprii -15.968 -14.569 -7.876 -8.311 -48.368
Active totale 232 -1.116 7.594 5.658 2.827
Datorii totale 16.200 13.453 15.470 13.969 51.195
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-452.54
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.