Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

ACTIV AUTOELA SRL

CUI
32652746
Reg. Comerț
J2014000036134
Înregistrată
14.01.2014
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA VIOLETELOR, NR.11, CAMERA 1, BL.L14, SC.B, AP.28, cod poștal 900169
1.68
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 14.01.2014)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.002.843 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
24.951 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0201 k401 k602 k802 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 827.970 RON2022 · Cifră de afaceri: 881.865 RON2023 · Cifră de afaceri: 877.839 RON2024 · Cifră de afaceri: 944.497 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.002.843 RON2021 · Profit: 75.632 RON2022 · Profit: 75.242 RON2023 · Profit: 3.478 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 46.603 RON2022 · Datorii: 60.105 RON2023 · Datorii: 25.660 RON2024 · Datorii: 67.726 RON2025 · Datorii: 92.227 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACTIV AUTOELA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.002.843 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.002.843 944.497 877.839 881.865 827.970
Profit net 0 0 3.478 75.242 75.632
Capitaluri proprii 24.951 26.748 78.960 75.482 136.370
Active totale 117.178 94.474 104.620 135.587 182.973
Datorii totale 92.227 67.726 25.660 60.105 46.603
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.68
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.