Activă SUCEAVA

TYPLAVORO S.R.L.

CUI
32629123
Reg. Comerț
J33/8/2014
Înregistrată
08.01.2014
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, CAL. TRANSILVANIEI, NR.95, cod poștal 725100
-10.24
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 08.01.2014)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
141.810 RON
▼ 51% vs 2023
Profit net
3.337 RON
Capitaluri proprii
-267.856 RON
▼ 5% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0119 k238 k358 k477 k596 k2020 · Cifră de afaceri: 485.368 RON2021 · Cifră de afaceri: 469.544 RON2022 · Cifră de afaceri: 277.802 RON2023 · Cifră de afaceri: 287.992 RON2024 · Cifră de afaceri: 141.810 RON2020 · Profit: 18.466 RON2021 · Profit: 6.918 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.337 RON2020 · Datorii: 596.156 RON2021 · Datorii: 239.482 RON2022 · Datorii: 319.895 RON2023 · Datorii: 440.991 RON2024 · Datorii: 458.233 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TYPLAVORO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 141.810 RON în 2024, cu un profit net de 3.337 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 141.810 287.992 277.802 469.544 485.368
Profit net 3.337 0 0 6.918 18.466
Capitaluri proprii -267.856 -254.386 -147.236 639 76.746
Active totale 183.702 184.816 170.630 236.690 672.275
Datorii totale 458.233 440.991 319.895 239.482 596.156
Număr mediu salariați 1 2 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

-10.24
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.