Activă Plătitor TVA TIMIŞ

ROMPRICE CONSULTING SRL

CUI
32613836
Reg. Comerț
J35/3154/2013
Înregistrată
23.12.2013
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SILISTRA, NR.23, CAM.1, BL.A73, SC.B, ET.3, AP.9, cod poștal 300254
8.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 23.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
90.177 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
41.740 RON
Capitaluri proprii
57.128 RON
▲ 271% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k110 k2021 · Cifră de afaceri: 99.940 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.279 RON2023 · Cifră de afaceri: 110.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 67.595 RON2025 · Cifră de afaceri: 90.177 RON2021 · Profit: 7.074 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.277 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 41.740 RON2021 · Datorii: 6.107 RON2022 · Datorii: 19.029 RON2023 · Datorii: 43.027 RON2024 · Datorii: 16.620 RON2025 · Datorii: 54.755 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROMPRICE CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 90.177 RON în 2025, cu un profit net de 41.740 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 90.177 67.595 110.300 41.279 99.940
Profit net 41.740 0 7.277 0 7.074
Capitaluri proprii 57.128 15.389 36.372 48.555 64.676
Active totale 111.883 31.966 79.444 69.322 70.783
Datorii totale 54.755 16.620 43.027 19.029 6.107
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.