Activă IAŞI

ALVPET SRL

CUI
32607486
Reg. Comerț
J22/2108/2013
Înregistrată
20.12.2013
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NAŢIONALĂ, NR.42B, CAMERA NR. 1, BL.A1, SC.B, ET.4, AP.20, cod poștal 700605
-24.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 20.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.646 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-68.106 RON
▼ 204% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k69 k104 k138 k173 k2021 · Cifră de afaceri: 172.815 RON2022 · Cifră de afaceri: 122.368 RON2023 · Cifră de afaceri: 159.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 145.586 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.646 RON2021 · Profit: 63.322 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 31.442 RON2022 · Datorii: 6.292 RON2023 · Datorii: 10.570 RON2024 · Datorii: 34.814 RON2025 · Datorii: 87.190 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALVPET SRL a avut o cifră de afaceri de 110.646 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.646 145.586 159.300 122.368 172.815
Profit net 0 0 0 0 63.322
Capitaluri proprii -68.106 -22.398 10.193 17.878 360.830
Active totale 19.084 12.416 20.763 24.170 392.272
Datorii totale 87.190 34.814 10.570 6.292 31.442
Număr mediu salariați 3 3 3 2 0

Analiză de risc — insolvență

-24.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.