Activă BIHOR

DUMA COMERŢ SRL

CUI
32583077
Reg. Comerț
J2013002017055
Înregistrată
13.12.2013
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PĂDURII, NR.5/E
13.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 13.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
177.640 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
4.425 RON
▼ 65% vs 2024
Capitaluri proprii
181.474 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k71 k107 k142 k178 k2021 · Cifră de afaceri: 89.814 RON2022 · Cifră de afaceri: 94.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.880 RON2024 · Cifră de afaceri: 148.645 RON2025 · Cifră de afaceri: 177.640 RON2021 · Profit: 19.569 RON2022 · Profit: 8.130 RON2023 · Profit: 20.283 RON2024 · Profit: 12.795 RON2025 · Profit: 4.425 RON2021 · Datorii: 12.131 RON2022 · Datorii: 15.891 RON2023 · Datorii: 14.246 RON2024 · Datorii: 21.584 RON2025 · Datorii: 26.178 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUMA COMERŢ SRL a avut o cifră de afaceri de 177.640 RON în 2025, cu un profit net de 4.425 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 177.640 148.645 131.880 94.720 89.814
Profit net 4.425 12.795 20.283 8.130 19.569
Capitaluri proprii 181.474 177.049 164.253 143.971 135.841
Active totale 207.652 198.633 178.499 159.862 147.972
Datorii totale 26.178 21.584 14.246 15.891 12.131
Număr mediu salariați 2 1 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

13.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.