Activă PRAHOVA

ALFRED SUPERVISION SRL

CUI
32576819
Reg. Comerț
J29/1943/2013
Înregistrată
12.12.2013
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.40, cod poștal 100054
34.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 12.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
56.200 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
24.034 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
27.972 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k30 k45 k60 k75 k2021 · Cifră de afaceri: 74.752 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.841 RON2023 · Cifră de afaceri: 66.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 60.469 RON2025 · Cifră de afaceri: 56.200 RON2021 · Profit: 49.100 RON2022 · Profit: 37.430 RON2023 · Profit: 11.745 RON2024 · Profit: 25.121 RON2025 · Profit: 24.034 RON2021 · Datorii: 23.880 RON2022 · Datorii: 10.256 RON2023 · Datorii: 13.427 RON2024 · Datorii: 503 RON2025 · Datorii: 1.510 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALFRED SUPERVISION SRL a avut o cifră de afaceri de 56.200 RON în 2025, cu un profit net de 24.034 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 56.200 60.469 66.000 63.841 74.752
Profit net 24.034 25.121 11.745 37.430 49.100
Capitaluri proprii 27.972 53.660 86.006 74.261 78.936
Active totale 28.116 54.163 99.433 84.517 102.816
Datorii totale 1.510 503 13.427 10.256 23.880
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

34.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.