Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VISIO ITNOVATOR SRL

CUI
32558499
Reg. Comerț
J2013015059404
Înregistrată
09.12.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.229, BL.7C, SC.2, ET.5, AP.82
1.93
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 09.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
604.421 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
21.763 RON
▲ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
258.586 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0280 k561 k841 k1,1 mil1,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 681.074 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.402.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 561.479 RON2025 · Cifră de afaceri: 604.421 RON2022 · Profit: 630.824 RON2023 · Profit: 1.051.747 RON2024 · Profit: 13.016 RON2025 · Profit: 21.763 RON2022 · Datorii: 106.520 RON2023 · Datorii: 462.722 RON2024 · Datorii: 1.102.785 RON2025 · Datorii: 1.119.139 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VISIO ITNOVATOR SRL a avut o cifră de afaceri de 604.421 RON în 2025, cu un profit net de 21.763 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 604.421 561.479 1.402.475 681.074
Profit net 21.763 13.016 1.051.747 630.824
Capitaluri proprii 258.586 236.822 1.343.356 631.024
Active totale 1.462.166 1.220.453 1.908.898 737.544
Datorii totale 1.119.139 1.102.785 462.722 106.520
Număr mediu salariați 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.93
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.