Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ELEPHANT MEDIA SRL

CUI
32554357
Reg. Comerț
J40/15014/2013
Înregistrată
05.12.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS. MIHAI BRAVU, NR.315, BL.SB, SC.A, ET.8, AP.41, cod poștal 30311
-1.58
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 05.12.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.050.562 RON
▲ 98% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-90.358 RON
▼ 161% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0978 k2,0 mil2,9 mil3,9 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.839.711 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.112.732 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.888.162 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.042.720 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.050.562 RON2021 · Profit: 901.368 RON2022 · Profit: 508.319 RON2023 · Profit: 824.008 RON2024 · Profit: 147.640 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 73.946 RON2022 · Datorii: 290.382 RON2023 · Datorii: 92.997 RON2024 · Datorii: 307.164 RON2025 · Datorii: 542.905 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELEPHANT MEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 4.050.562 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.050.562 2.042.720 4.888.162 2.112.732 3.839.711
Profit net 0 147.640 824.008 508.319 901.368
Capitaluri proprii -90.358 147.940 824.308 508.619 901.668
Active totale 446.871 442.098 910.602 798.726 975.564
Datorii totale 542.905 307.164 92.997 290.382 73.946
Număr mediu salariați 4 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

-1.58
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.