Activă TELEORMAN

WOODPRODUCT BUSINESS SRL

CUI
32524984
Reg. Comerț
J34/541/2013
Înregistrată
28.11.2013
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, FDT. SOLDAT MIHALACHE, NR.1, cod poștal 145100
5.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 28.11.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
81.210 RON
▲ 802% vs 2024
Profit net
39.180 RON
Capitaluri proprii
5.297 RON
▲ 108% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k43 k64 k86 k107 k2021 · Cifră de afaceri: 21.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.585 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 81.210 RON2021 · Profit: 20.335 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 39.180 RON2021 · Datorii: 41.193 RON2022 · Datorii: 33.992 RON2023 · Datorii: 84.442 RON2024 · Datorii: 107.224 RON2025 · Datorii: 75.360 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WOODPRODUCT BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 81.210 RON în 2025, cu un profit net de 39.180 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 81.210 9.000 2.475 8.585 21.000
Profit net 39.180 0 0 0 20.335
Capitaluri proprii 5.297 -63.883 -32.800 -21.114 -17.795
Active totale 80.657 43.341 51.642 12.878 23.398
Datorii totale 75.360 107.224 84.442 33.992 41.193
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.