Activă HARGHITA

SANDOR ATTI SRL

CUI
32491968
Reg. Comerț
J2013000346193
Înregistrată
20.11.2013
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT TOMEŞTI COM. TOMEŞTI, TOMEŞTI, NR.573, cod poștal 537037
7.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 20.11.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
274.280 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
33.883 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k165 k219 k274 k2021 · Cifră de afaceri: 225.638 RON2022 · Cifră de afaceri: 249.096 RON2023 · Cifră de afaceri: 265.033 RON2024 · Cifră de afaceri: 223.486 RON2025 · Cifră de afaceri: 274.280 RON2021 · Profit: 9.874 RON2022 · Profit: 14.069 RON2023 · Profit: 48.652 RON2024 · Profit: 43.581 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 94.383 RON2022 · Datorii: 93.039 RON2023 · Datorii: 64.478 RON2024 · Datorii: 21.282 RON2025 · Datorii: 14.427 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANDOR ATTI SRL a avut o cifră de afaceri de 274.280 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 274.280 223.486 265.033 249.096 225.638
Profit net 0 43.581 48.652 14.069 9.874
Capitaluri proprii 33.883 36.895 -6.686 -55.338 -69.407
Active totale 48.310 58.177 57.792 37.701 24.976
Datorii totale 14.427 21.282 64.478 93.039 94.383
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.