Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MOVIE COLOURS SRL

CUI
32489046
Reg. Comerț
J2013014300402
Înregistrată
19.11.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.11B, BL.D4, SC.3, ET.2, AP.50
7.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 19.11.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
568.704 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
164.401 RON
▲ 152% vs 2024
Capitaluri proprii
199.423 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0232 k464 k696 k928 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 545.591 RON2022 · Cifră de afaceri: 567.055 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.160.205 RON2024 · Cifră de afaceri: 584.005 RON2025 · Cifră de afaceri: 568.704 RON2021 · Profit: 66.783 RON2022 · Profit: 162.101 RON2023 · Profit: 524.931 RON2024 · Profit: 65.361 RON2025 · Profit: 164.401 RON2021 · Datorii: 105.665 RON2022 · Datorii: 95.146 RON2023 · Datorii: 321.225 RON2024 · Datorii: 323.485 RON2025 · Datorii: 267.007 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOVIE COLOURS SRL a avut o cifră de afaceri de 568.704 RON în 2025, cu un profit net de 164.401 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 568.704 584.005 1.160.205 567.055 545.591
Profit net 164.401 65.361 524.931 162.101 66.783
Capitaluri proprii 199.423 247.109 559.953 830.538 861.980
Active totale 466.430 565.832 881.178 925.375 967.336
Datorii totale 267.007 323.485 321.225 95.146 105.665
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.