Activă CONSTANŢA

AGRICOL ȘANER SRL

CUI
32483183
Reg. Comerț
J13/2451/2013
Înregistrată
18.11.2013
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT DOBROMIR COM. DOBROMIR, STR. BĂNEASA, NR.50, CAMERA NR.1
6.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Baneasa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
12 ani (din 18.11.2013)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
476.372 RON
▼ 36% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0325 k650 k975 k1,3 mil1,6 mil2018 · Cifră de afaceri: 672.850 RON2019 · Cifră de afaceri: 868.962 RON2020 · Cifră de afaceri: 505.779 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.403.732 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 541.583 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 890.452 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 798.704 RON2019 · Datorii: 1.096.628 RON2020 · Datorii: 1.625.733 RON2021 · Datorii: 460.438 RON2022 · Datorii: 262.918 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOL ȘANER SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 1.403.732 505.779 868.962 672.850
Profit net 0 890.452 0 0 541.583
Capitaluri proprii 476.372 745.020 -5.330 -2.062 519.832
Active totale 739.290 1.205.458 1.620.403 1.094.566 1.318.536
Datorii totale 262.918 460.438 1.625.733 1.096.628 798.704
Număr mediu salariați 1 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

6.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.