Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EIGHT FLOWERS S.R.L.

CUI
32407674
Reg. Comerț
J2013013312404
Înregistrată
29.10.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR LIZEANU, NR.39, CAMERA 4, cod poștal 21111
0.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 29.10.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
145.760 RON
▼ 43% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
2.285 RON
▼ 95% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k117 k175 k234 k292 k2021 · Cifră de afaceri: 235.356 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.301 RON2023 · Cifră de afaceri: 289.337 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.106 RON2025 · Cifră de afaceri: 145.760 RON2021 · Profit: 145.039 RON2022 · Profit: 181.605 RON2023 · Profit: 117.532 RON2024 · Profit: 54.946 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 147.863 RON2022 · Datorii: 56.474 RON2023 · Datorii: 87.936 RON2024 · Datorii: 42.196 RON2025 · Datorii: 43.821 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EIGHT FLOWERS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 145.760 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 145.760 255.106 289.337 292.301 235.356
Profit net 0 54.946 117.532 181.605 145.039
Capitaluri proprii 2.285 48.240 117.752 81.079 74.434
Active totale 45.791 90.436 201.736 121.747 222.297
Datorii totale 43.821 42.196 87.936 56.474 147.863
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

0.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.