Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

MIHALEX - CARRLAGE SRL

CUI
32400536
Reg. Comerț
J2013000325077
Înregistrată
28.10.2013
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT LEORDA COM. LEORDA, STR. L13, NR.11, cod poștal 717220
14.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 28.10.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
500.139 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k169 k253 k337 k421 k2021 · Cifră de afaceri: 421.344 RON2022 · Cifră de afaceri: 227.081 RON2023 · Cifră de afaceri: 206.864 RON2024 · Cifră de afaceri: 86.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 240.853 RON2022 · Profit: 36.184 RON2023 · Profit: 91.473 RON2024 · Profit: 57.776 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.065 RON2022 · Datorii: 74.813 RON2023 · Datorii: 61.624 RON2024 · Datorii: 77.187 RON2025 · Datorii: 60.015 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIHALEX - CARRLAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 86.250 206.864 227.081 421.344
Profit net 0 57.776 91.473 36.184 240.853
Capitaluri proprii 500.139 520.961 463.185 371.712 335.528
Active totale 560.154 598.148 524.809 446.525 345.593
Datorii totale 60.015 77.187 61.624 74.813 10.065
Număr mediu salariați 0 0 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

14.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.