Activă Plătitor TVA SIBIU

EMAX SRL

CUI
3237878
Reg. Comerț
J1992002218323
Înregistrată
15.02.1993
Sediu social JUD. SIBIU, SAT COLUN COM. PORUMBACU DE JOS, , NR.141, cod poștal 557191
8.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 15.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
716.521 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
5.782 RON
Capitaluri proprii
976.223 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0482 k964 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.400.182 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.409.851 RON2023 · Cifră de afaceri: 863.228 RON2024 · Cifră de afaceri: 450.980 RON2025 · Cifră de afaceri: 716.521 RON2021 · Profit: 785.260 RON2022 · Profit: 533.954 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 5.782 RON2021 · Datorii: 532.100 RON2022 · Datorii: 533.701 RON2023 · Datorii: 205.030 RON2024 · Datorii: 471.049 RON2025 · Datorii: 294.043 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMAX SRL a avut o cifră de afaceri de 716.521 RON în 2025, cu un profit net de 5.782 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 716.521 450.980 863.228 2.409.851 1.400.182
Profit net 5.782 0 0 533.954 785.260
Capitaluri proprii 976.223 1.032.441 1.150.991 1.568.744 1.054.589
Active totale 1.270.266 1.503.490 1.356.021 2.102.445 1.586.689
Datorii totale 294.043 471.049 205.030 533.701 532.100
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.