Activă HARGHITA

RED GARDEN STONE SRL

CUI
32354383
Reg. Comerț
J19/307/2013
Înregistrată
15.10.2013
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.49/B, cod poștal 530210
20.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 15.10.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
383.040 RON
▲ 3769% vs 2024
Profit net
90.688 RON
Capitaluri proprii
221.440 RON
▲ 69% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k153 k230 k306 k383 k2021 · Cifră de afaceri: 47.110 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 289.227 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 383.040 RON2021 · Profit: 28.016 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 134.067 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 90.688 RON2021 · Datorii: 3.399 RON2022 · Datorii: 2.987 RON2023 · Datorii: 59.560 RON2024 · Datorii: 27.875 RON2025 · Datorii: 21.167 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RED GARDEN STONE SRL a avut o cifră de afaceri de 383.040 RON în 2025, cu un profit net de 90.688 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 383.040 9.900 289.227 9.100 47.110
Profit net 90.688 0 134.067 0 28.016
Capitaluri proprii 221.440 130.752 228.373 214.312 315.214
Active totale 242.607 158.627 287.933 217.299 318.613
Datorii totale 21.167 27.875 59.560 2.987 3.399
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.