Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SALSEC MANAGEMENT SRL

CUI
32322071
Reg. Comerț
J2013012329401
Înregistrată
04.10.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR PĂTULULUI, NR.6, BL.5, SC.2, ET.7, AP.93, cod poștal 32378
11.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 04.10.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
379.568 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
183.926 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
184.166 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

076 k152 k228 k304 k380 k2021 · Cifră de afaceri: 214.329 RON2022 · Cifră de afaceri: 253.196 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.428 RON2024 · Cifră de afaceri: 316.754 RON2025 · Cifră de afaceri: 379.568 RON2021 · Profit: 153.981 RON2022 · Profit: 178.890 RON2023 · Profit: 157.568 RON2024 · Profit: 157.529 RON2025 · Profit: 183.926 RON2021 · Datorii: 9.094 RON2022 · Datorii: 6.866 RON2023 · Datorii: 43.242 RON2024 · Datorii: 106.524 RON2025 · Datorii: 129.641 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALSEC MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 379.568 RON în 2025, cu un profit net de 183.926 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 379.568 316.754 297.428 253.196 214.329
Profit net 183.926 157.529 157.568 178.890 153.981
Capitaluri proprii 184.166 157.769 157.908 179.230 154.221
Active totale 313.825 266.330 199.333 184.864 162.071
Datorii totale 129.641 106.524 43.242 6.866 9.094
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.