Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RSVTI & SISTEM SECURITY SRL

CUI
32309269
Reg. Comerț
J40/12181/2013
Înregistrată
02.10.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. ORION, NR.22, CAMERA 2, cod poștal 51467
1.35
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 02.10.2013)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
5.290 RON
▼ 74% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4.745 RON
▼ 77% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k70 k2017 · Cifră de afaceri: 46.785 RON2018 · Cifră de afaceri: 69.890 RON2019 · Cifră de afaceri: 60.644 RON2020 · Cifră de afaceri: 20.560 RON2021 · Cifră de afaceri: 5.290 RON2017 · Profit: 13.290 RON2018 · Profit: 23.483 RON2019 · Profit: 15.774 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 34.099 RON2018 · Datorii: 21.935 RON2019 · Datorii: 17.200 RON2020 · Datorii: 17.722 RON2021 · Datorii: 22.722 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RSVTI & SISTEM SECURITY SRL a avut o cifră de afaceri de 5.290 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 5.290 20.560 60.644 69.890 46.785
Profit net 0 0 15.774 23.483 13.290
Capitaluri proprii 4.745 20.374 27.872 12.099 -11.384
Active totale 27.467 38.096 45.072 34.034 22.715
Datorii totale 22.722 17.722 17.200 21.935 34.099
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.35
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.