Activă ARGEŞ

STUDIO OFFICE KOLECTIV SRL

CUI
32238680
Reg. Comerț
J03/1227/2013
Înregistrată
12.09.2013
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT MORĂREŞTI COM. MORĂREŞTI, NR.87, CAMERA 1, cod poștal 117495
7.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 12.09.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.252 RON
▼ 67% vs 2024
Profit net
9.636 RON
Capitaluri proprii
1.658 RON
▲ 121% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k101 k135 k169 k2021 · Cifră de afaceri: 169.119 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.131 RON2023 · Cifră de afaceri: 110.512 RON2024 · Cifră de afaceri: 150.056 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.252 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 9.636 RON2021 · Datorii: 22.353 RON2022 · Datorii: 159.316 RON2023 · Datorii: 25.050 RON2024 · Datorii: 26.423 RON2025 · Datorii: 13.399 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STUDIO OFFICE KOLECTIV SRL a avut o cifră de afaceri de 50.252 RON în 2025, cu un profit net de 9.636 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.252 150.056 110.512 31.131 169.119
Profit net 9.636 0 0 0 0
Capitaluri proprii 1.658 -7.978 -2.452 2.705 180.697
Active totale 15.057 18.445 22.598 162.021 203.050
Datorii totale 13.399 26.423 25.050 159.316 22.353
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

7.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.