Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

M.N. MIV AVANTAJ SRL

CUI
32228334
Reg. Comerț
J11/463/2013
Înregistrată
10.09.2013
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. VĂLIUGULUI, NR.63, cod poștal 320018
4.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 10.09.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
242.366 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
1.598 RON
▼ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
18.180 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0179 k357 k536 k714 k893 k2021 · Cifră de afaceri: 892.799 RON2022 · Cifră de afaceri: 602.741 RON2023 · Cifră de afaceri: 315.661 RON2024 · Cifră de afaceri: 275.007 RON2025 · Cifră de afaceri: 242.366 RON2021 · Profit: 33.753 RON2022 · Profit: 2.378 RON2023 · Profit: 4.204 RON2024 · Profit: 3.201 RON2025 · Profit: 1.598 RON2021 · Datorii: 70.413 RON2022 · Datorii: 45.431 RON2023 · Datorii: 52.039 RON2024 · Datorii: 37.095 RON2025 · Datorii: 21.540 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M.N. MIV AVANTAJ SRL a avut o cifră de afaceri de 242.366 RON în 2025, cu un profit net de 1.598 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 242.366 275.007 315.661 602.741 892.799
Profit net 1.598 3.201 4.204 2.378 33.753
Capitaluri proprii 18.180 16.582 13.381 9.177 6.799
Active totale 39.720 53.677 65.420 54.608 77.212
Datorii totale 21.540 37.095 52.039 45.431 70.413
Număr mediu salariați 1 1 1 3 3

Analiză de risc — insolvență

4.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.