Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BESTSERV MANAGER SRL

CUI
32219344
Reg. Comerț
J2013011182407
Înregistrată
09.09.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU MUMULEANU, NR.30-32, DEMISOL.CAMERA NR.1
10.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 09.09.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
603.604 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
98.091 RON
▼ 77% vs 2024
Capitaluri proprii
864.230 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0201 k403 k604 k805 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 457.868 RON2022 · Cifră de afaceri: 524.165 RON2023 · Cifră de afaceri: 824.087 RON2024 · Cifră de afaceri: 982.996 RON2025 · Cifră de afaceri: 603.604 RON2021 · Profit: 142.102 RON2022 · Profit: 14.849 RON2023 · Profit: 122.466 RON2024 · Profit: 421.673 RON2025 · Profit: 98.091 RON2021 · Datorii: 1.006.554 RON2022 · Datorii: 946.575 RON2023 · Datorii: 866.620 RON2024 · Datorii: 483.912 RON2025 · Datorii: 231.837 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BESTSERV MANAGER SRL a avut o cifră de afaceri de 603.604 RON în 2025, cu un profit net de 98.091 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 603.604 982.996 824.087 524.165 457.868
Profit net 98.091 421.673 122.466 14.849 142.102
Capitaluri proprii 864.230 766.139 344.466 221.999 207.150
Active totale 1.131.342 1.356.640 1.318.630 1.226.653 1.273.011
Datorii totale 231.837 483.912 866.620 946.575 1.006.554
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.