Activă Plătitor TVA CLUJ

VOBISCUM IMPRIMERIA SRL

CUI
3221618
Reg. Comerț
J12/284/1993
Înregistrată
15.02.1993
Sediu social JUD. CLUJ, SAT CODOR COM. JICHIŞU DE JOS, CODOR, NR.166, cod poștal 407346
5.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 15.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
243.383 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
613.707 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k246 k368 k491 k614 k2021 · Cifră de afaceri: 441.073 RON2022 · Cifră de afaceri: 360.764 RON2023 · Cifră de afaceri: 232.512 RON2024 · Cifră de afaceri: 543.479 RON2025 · Cifră de afaceri: 243.383 RON2021 · Profit: 428.519 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 18.881 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 373.705 RON2022 · Datorii: 613.828 RON2023 · Datorii: 454.324 RON2024 · Datorii: 353.649 RON2025 · Datorii: 457.682 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VOBISCUM IMPRIMERIA SRL a avut o cifră de afaceri de 243.383 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 243.383 543.479 232.512 360.764 441.073
Profit net 0 18.881 0 0 428.519
Capitaluri proprii 613.707 693.447 674.566 797.327 1.869.660
Active totale 1.071.389 1.047.096 1.128.890 1.411.155 2.243.365
Datorii totale 457.682 353.649 454.324 613.828 373.705
Număr mediu salariați 2 2 4 4 5

Analiză de risc — insolvență

5.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.