Activă COVASNA

LA CRASNA NEMŢI S.R.L.

CUI
32192320
Reg. Comerț
J2013000183147
Înregistrată
30.08.2013
Sediu social JUD. COVASNA, SAT CRASNA COM. SITA BUZĂULUI, STR PRINCIPALĂ, NR.1229, cod poștal 527156
32.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 30.08.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
343.012 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
76.876 RON
▲ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
133.986 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k137 k206 k274 k343 k2021 · Cifră de afaceri: 175.292 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.704 RON2023 · Cifră de afaceri: 267.859 RON2024 · Cifră de afaceri: 242.609 RON2025 · Cifră de afaceri: 343.012 RON2021 · Profit: 59.810 RON2022 · Profit: 78.764 RON2023 · Profit: 4.801 RON2024 · Profit: 55.725 RON2025 · Profit: 76.876 RON2021 · Datorii: 10.373 RON2022 · Datorii: 35.554 RON2023 · Datorii: 3.532 RON2024 · Datorii: 36.792 RON2025 · Datorii: 6.634 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA CRASNA NEMŢI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 343.012 RON în 2025, cu un profit net de 76.876 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 343.012 242.609 267.859 296.704 175.292
Profit net 76.876 55.725 4.801 78.764 59.810
Capitaluri proprii 133.986 148.110 92.384 87.583 108.820
Active totale 140.620 184.902 95.916 123.137 119.193
Datorii totale 6.634 36.792 3.532 35.554 10.373
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

32.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.