Activă CLUJ

SANDY & MIRE SRL

CUI
32186158
Reg. Comerț
J12/2692/2013
Înregistrată
29.08.2013
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TĂŞNAD, NR.25, BL.P10, AP.57, cod poștal 400519
1468.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 29.08.2013)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
148.316 RON
▲ 39% vs 2017
Profit net
64.656 RON
▲ 65% vs 2017
Capitaluri proprii
141.621 RON
▲ 84% vs 2017
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k59 k89 k119 k148 k2014 · Cifră de afaceri: 85.864 RON2015 · Cifră de afaceri: 37.419 RON2016 · Cifră de afaceri: 106.390 RON2017 · Cifră de afaceri: 106.508 RON2018 · Cifră de afaceri: 148.316 RON2014 · Profit: 14.192 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 34.157 RON2017 · Profit: 39.096 RON2018 · Profit: 64.656 RON2014 · Datorii: 1.301 RON2015 · Datorii: 4.928 RON2016 · Datorii: 5.971 RON2017 · Datorii: 4.181 RON2018 · Datorii: 102 RON20142015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANDY & MIRE SRL a avut o cifră de afaceri de 148.316 RON în 2018, cu un profit net de 64.656 RON.

Indicator (RON) 20182017201620152014
Cifră de afaceri netă 148.316 106.508 106.390 37.419 85.864
Profit net 64.656 39.096 34.157 0 14.192
Capitaluri proprii 141.621 76.965 47.708 13.552 22.855
Active totale 141.637 80.653 52.569 18.480 22.703
Datorii totale 102 4.181 5.971 4.928 1.301
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1468.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.