Activă TIMIŞ

PROTSECUSIG SRL

CUI
32180350
Reg. Comerț
J35/2197/2013
Înregistrată
28.08.2013
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CIOCÎRLIEI, NR.27, CAMERA 4, cod poștal 300613
2.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 28.08.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
86.625 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
30.615 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k43 k65 k87 k108 k2021 · Cifră de afaceri: 95.147 RON2022 · Cifră de afaceri: 108.466 RON2023 · Cifră de afaceri: 82.963 RON2024 · Cifră de afaceri: 101.917 RON2025 · Cifră de afaceri: 86.625 RON2021 · Profit: 50.040 RON2022 · Profit: 42.123 RON2023 · Profit: 16.687 RON2024 · Profit: 16.907 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 25.789 RON2022 · Datorii: 1.826 RON2023 · Datorii: 45.377 RON2024 · Datorii: 72.364 RON2025 · Datorii: 56.605 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROTSECUSIG SRL a avut o cifră de afaceri de 86.625 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 86.625 101.917 82.963 108.466 95.147
Profit net 0 16.907 16.687 42.123 50.040
Capitaluri proprii 30.615 40.973 24.066 125.768 113.645
Active totale 87.220 113.337 69.443 127.594 139.434
Datorii totale 56.605 72.364 45.377 1.826 25.789
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.