Activă IALOMIŢA

STERE SI ASOCIATII SUPPORT SERVICES S.R.L.

CUI
32053755
Reg. Comerț
J2013000268219
Înregistrată
24.07.2013
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. VIILOR, NR.3, BL.R3, SC.A, ET.P, AP.2
16.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 24.07.2013)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
91.339 RON
▲ 0% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k15 k23 k30 k38 k2019 · Cifră de afaceri: 150 RON2020 · Cifră de afaceri: 37.970 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 2.809 RON2020 · Profit: 35.844 RON2021 · Profit: 460 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 6.248 RON2020 · Datorii: 13.857 RON2021 · Datorii: 10.122 RON2022 · Datorii: 10.122 RON2023 · Datorii: 8.849 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STERE SI ASOCIATII SUPPORT SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 0 0 37.970 150
Profit net 0 0 460 35.844 2.809
Capitaluri proprii 91.339 91.389 91.389 91.929 56.085
Active totale 100.188 101.511 101.511 105.786 62.333
Datorii totale 8.849 10.122 10.122 13.857 6.248
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.