Activă BUZĂU

MC CONTAB MASTER SRL

CUI
32028557
Reg. Comerț
J2013000577100
Înregistrată
18.07.2013
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ALEEA STEJARULUI, BL.121, SC.B, AP.22
5.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 18.07.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
237.950 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
216.905 RON
▲ 36% vs 2024
Capitaluri proprii
217.145 RON
▲ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k208 k312 k416 k521 k2021 · Cifră de afaceri: 299.157 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.732 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.546 RON2024 · Cifră de afaceri: 190.245 RON2025 · Cifră de afaceri: 237.950 RON2021 · Profit: 250.892 RON2022 · Profit: 234.817 RON2023 · Profit: 278.737 RON2024 · Profit: 159.073 RON2025 · Profit: 216.905 RON2021 · Datorii: 1.174 RON2022 · Datorii: 512.135 RON2023 · Datorii: 403.482 RON2024 · Datorii: 495.338 RON2025 · Datorii: 520.543 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MC CONTAB MASTER SRL a avut o cifră de afaceri de 237.950 RON în 2025, cu un profit net de 216.905 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 237.950 190.245 299.546 298.732 299.157
Profit net 216.905 159.073 278.737 234.817 250.892
Capitaluri proprii 217.145 159.313 278.977 235.057 507.131
Active totale 737.688 654.651 682.459 747.192 508.305
Datorii totale 520.543 495.338 403.482 512.135 1.174
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.