Activă Plătitor TVA BRAŞOV

ARENA ATELIER DE PROIECTARE SRL

CUI
31992715
Reg. Comerț
J2013001046089
Înregistrată
10.07.2013
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IULIU MANIU, NR.43, CAM. 611, cod poștal 500091
9.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 10.07.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
585.000 RON
▲ 637% vs 2024
Profit net
327.584 RON
Capitaluri proprii
282.837 RON
▲ 732% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0117 k234 k351 k468 k585 k2021 · Cifră de afaceri: 116.050 RON2022 · Cifră de afaceri: 286.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.342 RON2024 · Cifră de afaceri: 79.338 RON2025 · Cifră de afaceri: 585.000 RON2021 · Profit: 18.181 RON2022 · Profit: 77.540 RON2023 · Profit: 7.534 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 327.584 RON2021 · Datorii: 241.817 RON2022 · Datorii: 204.524 RON2023 · Datorii: 201.713 RON2024 · Datorii: 231.058 RON2025 · Datorii: 330.028 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARENA ATELIER DE PROIECTARE SRL a avut o cifră de afaceri de 585.000 RON în 2025, cu un profit net de 327.584 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 585.000 79.338 172.342 286.900 116.050
Profit net 327.584 0 7.534 77.540 18.181
Capitaluri proprii 282.837 -44.747 9.126 75.505 16.146
Active totale 612.865 186.311 210.839 280.029 257.963
Datorii totale 330.028 231.058 201.713 204.524 241.817
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.