Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SETT DESIGN STUDIO S.R.L.

CUI
31959808
Reg. Comerț
J2013008395409
Înregistrată
03.07.2013
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TUGOMIR VOIEVOD, NR.24, CAMERA NR.1, cod poștal 23494
-38.77
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 03.07.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
59.801 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-36.924 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k25 k38 k51 k63 k2021 · Cifră de afaceri: 8.865 RON2022 · Cifră de afaceri: 22.081 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 63.394 RON2025 · Cifră de afaceri: 59.801 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.891 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 33.917 RON2022 · Datorii: 39.510 RON2023 · Datorii: 40.072 RON2024 · Datorii: 40.286 RON2025 · Datorii: 43.319 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SETT DESIGN STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 59.801 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 59.801 63.394 61.300 22.081 8.865
Profit net 0 0 3.891 0 0
Capitaluri proprii -36.924 -31.049 -29.987 -33.878 -30.238
Active totale 6.395 9.237 10.085 5.632 3.679
Datorii totale 43.319 40.286 40.072 39.510 33.917
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-38.77
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.