Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

MAG.TRICOTAJE-AURORA SRL

CUI
3178542
Reg. Comerț
J24/825/1991
Înregistrată
10.02.1993
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. VIŞEU DE SUS, STR. 22 DECEMBRIE, NR.14, cod poștal 435700
-4.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 10.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.587 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
7.564 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
-160.888 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

081 k162 k243 k324 k405 k2021 · Cifră de afaceri: 128.776 RON2022 · Cifră de afaceri: 147.008 RON2023 · Cifră de afaceri: 135.842 RON2024 · Cifră de afaceri: 176.287 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.587 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 10.786 RON2024 · Profit: 7.537 RON2025 · Profit: 7.564 RON2021 · Datorii: 389.433 RON2022 · Datorii: 404.510 RON2023 · Datorii: 391.514 RON2024 · Datorii: 404.491 RON2025 · Datorii: 380.921 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAG.TRICOTAJE-AURORA SRL a avut o cifră de afaceri de 174.587 RON în 2025, cu un profit net de 7.564 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 174.587 176.287 135.842 147.008 128.776
Profit net 7.564 7.537 10.786 0 0
Capitaluri proprii -160.888 -168.452 -175.988 -186.774 -165.402
Active totale 220.033 236.039 215.526 217.736 224.031
Datorii totale 380.921 404.491 391.514 404.510 389.433
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.