Activă Plătitor TVA SĂLAJ

INTERLINE TEAM INFINITY SRL

CUI
31662920
Reg. Comerț
J31/182/2013
Înregistrată
20.05.2013
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. CORNELIU COPOSU, NR.20B, BL.10`, SC.A, AP.3
5.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 20.05.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
239.038 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-3.012 RON
▼ 111% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k159 k238 k317 k397 k2021 · Cifră de afaceri: 396.768 RON2022 · Cifră de afaceri: 357.529 RON2023 · Cifră de afaceri: 360.913 RON2024 · Cifră de afaceri: 274.129 RON2025 · Cifră de afaceri: 239.038 RON2021 · Profit: 70.184 RON2022 · Profit: 72.817 RON2023 · Profit: 2.916 RON2024 · Profit: 26.477 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.219 RON2022 · Datorii: 4.753 RON2023 · Datorii: 8.438 RON2024 · Datorii: 6.880 RON2025 · Datorii: 7.161 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERLINE TEAM INFINITY SRL a avut o cifră de afaceri de 239.038 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 239.038 274.129 360.913 357.529 396.768
Profit net 0 26.477 2.916 72.817 70.184
Capitaluri proprii -3.012 26.717 5.268 74.152 1.334
Active totale 64.995 81.736 75.707 145.032 109.183
Datorii totale 7.161 6.880 8.438 4.753 10.219
Număr mediu salariați 1 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.