Activă DOLJ

DELIAS FAST FOOD SRL

CUI
31614850
Reg. Comerț
J16/795/2013
Înregistrată
09.05.2013
Sediu social JUD. DOLJ, SAT POIANA MARE COM. POIANA MARE, STR. INDEPENDENŢEI, NR.11, cod poștal 207470
4.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 09.05.2013)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
324.500 RON
▲ 2% vs 2020
Profit net
16.887 RON
▼ 63% vs 2020
Capitaluri proprii
45.439 RON
▲ 62% vs 2020
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k195 k260 k325 k2013 · Cifră de afaceri: 9.500 RON2014 · Cifră de afaceri: 31.000 RON2015 · Cifră de afaceri: 86.047 RON2016 · Cifră de afaceri: 317.019 RON2021 · Cifră de afaceri: 324.500 RON2013 · Profit: 215 RON2014 · Profit: 1.162 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 45.844 RON2021 · Profit: 16.887 RON2013 · Datorii: 61.956 RON2014 · Datorii: 75.827 RON2015 · Datorii: 145.542 RON2016 · Datorii: 88.469 RON2021 · Datorii: 93.170 RON20132014201520162021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELIAS FAST FOOD SRL a avut o cifră de afaceri de 324.500 RON în 2021, cu un profit net de 16.887 RON.

Indicator (RON) 20212016201520142013
Cifră de afaceri netă 324.500 317.019 86.047 31.000 9.500
Profit net 16.887 45.844 0 1.162 215
Capitaluri proprii 45.439 27.971 -17.873 1.577 415
Active totale 173.905 152.351 163.328 115.677 100.703
Datorii totale 93.170 88.469 145.542 75.827 61.956
Număr mediu salariați 2 0 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.