Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MLH CREATION FACTORY SRL

CUI
3154136
Reg. Comerț
J1993002290403
Înregistrată
09.02.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. TOCULUI, NR.6, DEMISOL, cod poștal 14151
9.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1421
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 09.02.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
31.969.200 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
7.537.660 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
19.795.196 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
79
▲ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06,4 mil13 mil19 mil26 mil32 mil2021 · Cifră de afaceri: 8.440.990 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.812.661 RON2023 · Cifră de afaceri: 25.175.504 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.061.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 31.969.200 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 5.617.902 RON2023 · Profit: 7.812.453 RON2024 · Profit: 7.152.116 RON2025 · Profit: 7.537.660 RON2021 · Datorii: 6.106.316 RON2022 · Datorii: 4.971.065 RON2023 · Datorii: 2.381.219 RON2024 · Datorii: 3.707.220 RON2025 · Datorii: 9.087.511 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MLH CREATION FACTORY SRL a avut o cifră de afaceri de 31.969.200 RON în 2025, cu un profit net de 7.537.660 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 31.969.200 27.061.700 25.175.504 20.812.661 8.440.990
Profit net 7.537.660 7.152.116 7.812.453 5.617.902 0
Capitaluri proprii 19.795.196 21.038.996 16.895.623 11.577.735 8.502.764
Active totale 29.002.731 24.775.892 19.429.044 16.676.641 14.687.063
Datorii totale 9.087.511 3.707.220 2.381.219 4.971.065 6.106.316
Număr mediu salariați 79 71 63 60 37

Analiză de risc — insolvență

9.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1421).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.