Activă IAŞI

VALLDATA SERVICES LIMITED MELKSHAM SRL-SUCURSALA IAŞI

CUI
31493480
Reg. Comerț
J22/677/2013
Înregistrată
11.04.2013
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NAŢIONALĂ, NR.15, ET.2, cod poștal 700634
3028.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 11.04.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.773.131 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k91 k114 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 113.538 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 31.567 RON2024 · Profit: 68.434 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.722 RON2022 · Datorii: 9.989 RON2023 · Datorii: 96.196 RON2024 · Datorii: 89.641 RON2025 · Datorii: 616 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALLDATA SERVICES LIMITED MELKSHAM SRL-SUCURSALA IAŞI a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 0 0
Profit net 0 68.434 31.567 0 113.538
Capitaluri proprii 1.773.131 1.828.653 1.760.219 1.728.652 1.831.994
Active totale 1.773.747 1.918.294 1.856.415 1.738.641 1.842.716
Datorii totale 616 89.641 96.196 9.989 10.722
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3028.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.