Activă Plătitor TVA VRANCEA

BIOCOMPREST SRL

CUI
31446640
Reg. Comerț
J2013000206390
Înregistrată
02.04.2013
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. DINICU GOLESCU, NR.36 BIS, cod poștal 620106
4.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 02.04.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.408.826 RON
▲ 83% vs 2024
Profit net
214.084 RON
▲ 348% vs 2024
Capitaluri proprii
1.280.908 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0832 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 533.833 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.825.919 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.159.536 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.313.269 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.408.826 RON2021 · Profit: 50.592 RON2022 · Profit: 149.957 RON2023 · Profit: 835.705 RON2024 · Profit: 47.807 RON2025 · Profit: 214.084 RON2021 · Datorii: 634.215 RON2022 · Datorii: 1.465.766 RON2023 · Datorii: 987.840 RON2024 · Datorii: 1.095.590 RON2025 · Datorii: 1.482.891 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIOCOMPREST SRL a avut o cifră de afaceri de 2.408.826 RON în 2025, cu un profit net de 214.084 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.408.826 1.313.269 4.159.536 2.825.919 533.833
Profit net 214.084 47.807 835.705 149.957 50.592
Capitaluri proprii 1.280.908 1.159.955 2.324.064 986.253 116.195
Active totale 2.763.799 2.253.583 3.311.904 2.452.019 750.410
Datorii totale 1.482.891 1.095.590 987.840 1.465.766 634.215
Număr mediu salariați 1 1 0 4 4

Analiză de risc — insolvență

4.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.