Activă CLUJ

LENSAN MOTORS SRL

CUI
31434212
Reg. Comerț
J12/1010/2013
Înregistrată
29.03.2013
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.57, AP.3, cod poștal 400124
10.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 29.03.2013)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
71.282 RON
▲ 23% vs 2019
Profit net
24.869 RON
▲ 2679% vs 2019
Capitaluri proprii
97.150 RON
▲ 34% vs 2019
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k90 k2015 · Cifră de afaceri: 90.218 RON2016 · Cifră de afaceri: 86.376 RON2017 · Cifră de afaceri: 62.191 RON2019 · Cifră de afaceri: 57.788 RON2020 · Cifră de afaceri: 71.282 RON2015 · Profit: 23.507 RON2016 · Profit: 27.427 RON2017 · Profit: 22.486 RON2019 · Profit: 895 RON2020 · Profit: 24.869 RON2015 · Datorii: 1.698 RON2016 · Datorii: 1.805 RON2017 · Datorii: 3.433 RON2019 · Datorii: 22.719 RON2020 · Datorii: 32.128 RON20152016201720192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LENSAN MOTORS SRL a avut o cifră de afaceri de 71.282 RON în 2020, cu un profit net de 24.869 RON.

Indicator (RON) 20202019201720162015
Cifră de afaceri netă 71.282 57.788 62.191 86.376 90.218
Profit net 24.869 895 22.486 27.427 23.507
Capitaluri proprii 97.150 72.282 50.113 27.627 55.796
Active totale 129.278 95.001 53.546 29.432 57.494
Datorii totale 32.128 22.719 3.433 1.805 1.698
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.