Activă Plătitor TVA TIMIŞ

BROJUR SRL

CUI
31354695
Reg. Comerț
J2013000664354
Înregistrată
13.03.2013
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR SEMENICULUI, NR.42/A
3.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 13.03.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.623.267 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
219.444 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
636.726 RON
▲ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0925 k1,8 mil2,8 mil3,7 mil4,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.780.199 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.848.420 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.249.213 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.453.435 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.623.267 RON2021 · Profit: 578.049 RON2022 · Profit: 449.765 RON2023 · Profit: 261.634 RON2024 · Profit: 194.909 RON2025 · Profit: 219.444 RON2021 · Datorii: 241.985 RON2022 · Datorii: 492.260 RON2023 · Datorii: 659.126 RON2024 · Datorii: 807.822 RON2025 · Datorii: 1.382.406 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BROJUR SRL a avut o cifră de afaceri de 4.623.267 RON în 2025, cu un profit net de 219.444 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.623.267 4.453.435 4.249.213 3.848.420 3.780.199
Profit net 219.444 194.909 261.634 449.765 578.049
Capitaluri proprii 636.726 436.727 344.100 596.054 578.289
Active totale 2.019.132 1.244.549 1.002.343 1.088.314 820.274
Datorii totale 1.382.406 807.822 659.126 492.260 241.985
Număr mediu salariați 1 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.