Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

MIMIN NIKI TAXI SRL

CUI
31348197
Reg. Comerț
J06/157/2013
Înregistrată
12.03.2013
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. UNIREA MUN. BISTRIŢA, STR. HENRI COANDĂ, NR.14, cod poștal 420005
0.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 12.03.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
122.493 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
5.440 RON
▼ 74% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k49 k73 k98 k122 k2021 · Cifră de afaceri: 63.609 RON2022 · Cifră de afaceri: 108.226 RON2023 · Cifră de afaceri: 76.572 RON2024 · Cifră de afaceri: 119.217 RON2025 · Cifră de afaceri: 122.493 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 11.716 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 838 RON2022 · Datorii: 10.439 RON2023 · Datorii: 232 RON2024 · Datorii: 63.376 RON2025 · Datorii: 92.100 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIMIN NIKI TAXI SRL a avut o cifră de afaceri de 122.493 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 122.493 119.217 76.572 108.226 63.609
Profit net 0 0 0 11.716 0
Capitaluri proprii 5.440 21.293 68.969 124.524 112.809
Active totale 97.540 84.669 69.201 134.963 113.647
Datorii totale 92.100 63.376 232 10.439 838
Număr mediu salariați 2 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.