Activă Plătitor TVA TELEORMAN

FAMILY ZONE SRL

CUI
31341563
Reg. Comerț
J34/119/2013
Înregistrată
11.03.2013
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. I.L.CARAGIALE, NR.178, cod poștal 145100
0.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 11.03.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
424.666 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
3.796 RON
Capitaluri proprii
7.410 RON
▲ 105% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k314 k471 k629 k786 k2021 · Cifră de afaceri: 637.158 RON2022 · Cifră de afaceri: 785.754 RON2023 · Cifră de afaceri: 670.317 RON2024 · Cifră de afaceri: 542.929 RON2025 · Cifră de afaceri: 424.666 RON2021 · Profit: 131.986 RON2022 · Profit: 116.882 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.796 RON2021 · Datorii: 324.083 RON2022 · Datorii: 311.515 RON2023 · Datorii: 180.805 RON2024 · Datorii: 289.282 RON2025 · Datorii: 298.351 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FAMILY ZONE SRL a avut o cifră de afaceri de 424.666 RON în 2025, cu un profit net de 3.796 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 424.666 542.929 670.317 785.754 637.158
Profit net 3.796 0 0 116.882 131.986
Capitaluri proprii 7.410 3.614 95.128 113.802 -3.080
Active totale 305.761 292.896 275.933 425.317 321.003
Datorii totale 298.351 289.282 180.805 311.515 324.083
Număr mediu salariați 4 6 7 8 5

Analiză de risc — insolvență

0.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.