Activă Plătitor TVA MUREŞ

DAVCOR PRINT SRL

CUI
31319884
Reg. Comerț
J2013000253268
Înregistrată
05.03.2013
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.2, SC.3, ET.6, AP.26, cod poștal 545300
10.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 05.03.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
98.700 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
42.853 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k75 k101 k126 k2021 · Cifră de afaceri: 78.452 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.723 RON2023 · Cifră de afaceri: 104.835 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.631 RON2025 · Cifră de afaceri: 98.700 RON2021 · Profit: 7.240 RON2022 · Profit: 16.558 RON2023 · Profit: 320 RON2024 · Profit: 1.538 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.828 RON2022 · Datorii: 8.943 RON2023 · Datorii: 9.688 RON2024 · Datorii: 10.930 RON2025 · Datorii: 9.574 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAVCOR PRINT SRL a avut o cifră de afaceri de 98.700 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 98.700 124.631 104.835 125.723 78.452
Profit net 0 1.538 320 16.558 7.240
Capitaluri proprii 42.853 51.252 49.714 49.394 48.625
Active totale 52.427 62.182 59.402 58.337 54.453
Datorii totale 9.574 10.930 9.688 8.943 5.828
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.