Activă CĂLĂRAŞI

ANIDA PROFI SRL

CUI
31303870
Reg. Comerț
J51/111/2013
Înregistrată
01.03.2013
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. VIITOR, NR.14, cod poștal 910081
12.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4719
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 01.03.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
152.144 RON
▼ 47% vs 2024
Profit net
82.719 RON
▼ 60% vs 2024
Capitaluri proprii
599.380 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0109 k219 k328 k438 k547 k2019 · Cifră de afaceri: 547.355 RON2020 · Cifră de afaceri: 153.903 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.734 RON2024 · Cifră de afaceri: 288.660 RON2025 · Cifră de afaceri: 152.144 RON2019 · Profit: 94.962 RON2020 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 38.566 RON2024 · Profit: 204.998 RON2025 · Profit: 82.719 RON2019 · Datorii: 289.618 RON2020 · Datorii: 290.806 RON2023 · Datorii: 181.242 RON2024 · Datorii: 120.185 RON2025 · Datorii: 108.361 RON20192020202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANIDA PROFI SRL a avut o cifră de afaceri de 152.144 RON în 2025, cu un profit net de 82.719 RON.

Indicator (RON) 20252024202320202019
Cifră de afaceri netă 152.144 288.660 75.734 153.903 547.355
Profit net 82.719 204.998 38.566 0 94.962
Capitaluri proprii 599.380 516.661 575.229 400.697 483.583
Active totale 707.741 636.846 756.471 691.503 773.201
Datorii totale 108.361 120.185 181.242 290.806 289.618
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4719).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.