Activă Plătitor TVA HARGHITA

CULINA GROUP SRL

CUI
31269948
Reg. Comerț
J2013000050195
Înregistrată
22.02.2013
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. BETHLEN GÁBOR, NR.7, AP.7, cod poștal 535600
-12.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 22.02.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.125.000 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-522.268 RON
▼ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
14
▲ 8% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0425 k850 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.434.340 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.552.267 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.636.552 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.041.819 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.125.000 RON2021 · Profit: 72.322 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 523.921 RON2022 · Datorii: 543.462 RON2023 · Datorii: 566.141 RON2024 · Datorii: 679.481 RON2025 · Datorii: 801.391 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CULINA GROUP SRL a avut o cifră de afaceri de 2.125.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.125.000 2.041.819 1.636.552 1.552.267 1.434.340
Profit net 0 0 0 0 72.322
Capitaluri proprii -522.268 -340.151 -193.337 -41.627 102.316
Active totale 279.123 337.321 370.957 501.746 626.126
Datorii totale 801.391 679.481 566.141 543.462 523.921
Număr mediu salariați 14 13 12 13 13

Analiză de risc — insolvență

-12.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.